עונת 2008-9

2008-9

13.2.09 קבוצת הנשים הצטרפה לנטיעות חורשת המאמאנט בט"ו בשבט

ט"ו בשבט הגיע ובקבוצת הנשים לא שכחו את ערך התרומה לקהילה והצטרפו לנטיעות בחורשת המאמאנט בכפ"ס

הנשים  מליגת העל הצטרפו לחגיגת הנטיעות יחד עם המנהל האגדי ביל טבצניק ונטעו עץ עם שרשים חזקים להצלחת הקבוצה ומועדון הכדורעף בעתיד.

חגיגת הנטיעות הייתה כפולה לכבוד יומהולדתה של מיכל חמישה שמובילה את הקבוצה בשנים האחרונות להצלחה וחיבור קבוצתי ראוי לשבח.

באירוע השתתפו מעל 450 אמהות, בעלים, ילדים/ות, ילדי עלומים ואורחים רבים וחשובים כמו ראש העיר וסגנו,מזכיר ההסתדרות באזור -שאול דור,חב' מועצה שלי עמרמי, יו"ראיגוד בכדורעף, נציג מנהל הספורט, ועוד רבים וטובים.

הוכנו 200 עצים והוספו עוד כ-75 עצים

 

מימין:הדר סודרי,עבנל שלומי שיר,ביל טבצניק,מיכל חמישה ועופרה אברמוביץ

 

מימין:הדר סודרי,ענבל שלומי שיר,ביל טבצניק ומיכל חמישה

22.1.09 כפ"ס גוברת על אשקלון בסיבוב השלישי בפלייאוף התחתון

כפ"ס במפגש השני השבוע עם אשקלון יצאה שוב כשידה על העליונה והפעם במסגרת מאבקי הדירוג בפלייאוף התחתון של ליגת העל לנשים. כפ"ס שומרת על המקום הרביעי(בפועל זהו המקום השמיני) ומוגנת מפניי ירידה לליגה הלאומית.

המפגש בין שתי הקבוצות התחיל בדיוק כמו המשחק הקודם, אשקלון מתחילות רדומות את המערכה וכפ"ס כותשת בכל החזיתות, הקצב הראשון עבד בצורה מעולה על שלל הקומבינציות שלו והרבה כבוד לצמד הקצרניות נועה דור ומיכל חמישה שעוד יעשו הרבה צרות לקבוצות השונות בליגה.בגזרת מנחיתות החוץ לא נרשמו תקלות מיוחדות כאשר יעל,ענבל ויפעה גוזרות קופון על כל הגשה מול אשקלון שהייתה חסרת מענה ליכולת העדיפה של כפ"ס, בהמשך המערכה שולבה גם הדר סודרי שכבר הסירה חלודה מאז חזרה להתאמן ועזרה לסגור את התוצאה במערכה הראשונה בתוצאה 25-14.

המערכה השנייה מאפיינת את כפ"ס במשחקים ה"קלים" שלה, פתיחה חזקה ואחר כך שאננות יתר ושלל טעויות לא מחייבות ומהצד השני אשקלון מצליחה להביא למשחק גורם חשוב,יציבות והגנה טובה שהצליחה לסבך את כפ"ס במערכה השנייה. כפ"ס רדפה  אחרי אשקלון עד שהפער כבר נפתח ל 20-12 לאשקלון.

סדרת פסקי זמן,דחיפה מהקהל המצומצם שהיה וקצת בגרות עזרו לכפ"ס לצמק את הפער כאשר מובילה את כפ"ס יפעה זימרן ברצף של הנחתות עוצמתיות מהקו הראשון והשני וצמצום התוצאה ל 20-19.

המשחק התקדם לו נקודה נקודה ונגרר לתוצאה 24-23 לאשקלון עם אפשרות להפסיד את המערכה ואז הגיעה ענבל שלומי שיר והרגיעה את הקהל בהנחתה נהדרת שהביאה לשוויון 24 שהמשיך לשוויון 25. ושוב הכול פתוח,לקו הקדמי של כפ"ס הגיעה יעל ילין לפתור את הבעיות כאשר ממכת הפתיחה ענבל מספקת את הסחורה ואשקלון נאלצות להעביר כדור מעבר קליל שנגמר בהנחתה של יעל ילין לתוצאה 26-25.

בנקודת המשחק הייתה זו מיכל חמישה שבראלי ארוך נתנה חסימה אחת קטנה שהביאה את הניצחון במערכה השנייה בתוצאה 27-25 לכפ"ס

במערכה השלישית רצו הקבוצות עקב בצד אגודל לכל אורך המערכה שגם היא הגיעה לשוויון 23.

הפעם בלי יותר מדי מתח שני כדורים מעולים של כפ"ס בהנחתה סיימו את המערכה בתוצאה 25-23 וניצחון במשחק כולו 3-0.

זהו ניצחון חשוב מאוד לכפ"ס במסגרת משחקי הדירוג של הפלייאוף התחתון ואין ספק שהקבוצה התבגרה והתחברה בצורה נהדרת בתקופה קצרה.כעת ניצבת בפניי הקבוצה סדרת משחקים לא קלה נגד כוכב יאיר וק.ק שם כדי לנצח צריך להציג יכולת טובה לאורך כל המשחק בלי נפילות מתח ועם הרבה הקרבה בהגנה.

הרבה יהיה בידיים של נועה ארז,הליברו של הקבוצה שצריכה לספק את הקבלה היציבה למנהלת המשחק של הקבוצה,עדי,שתפעיל את המנחיתות במשחק מהיר ועוצמתי שיסבך את הקבוצות המתחרות.

 

יוסי חי שופט המשחק

 

 

האולטרא ויראס של כפ"ס - גרעין המעודדים הקשה

 

 

עופרה וחן אברמוביץ (הגיעה חולה ולא ויתרה)

 

 

נועה דור

 

 

יעל ילין

 

 

יפעה זימרן

 

 

14.1.09 כפ"ס גוברת על אשקלון ברבע גמר גביע המדינה 3-1

ביום רביעי הגיעו הנשים מאשקלון למשחק רבע גמר גביע המדינה כנגד קבוצת הנשים של כפ"ס.

לכפ"ס הייתה זו הגרלה נוחה בדרך לחצי הגמר שם תתמודד עם קריית אתא החזקה בקרב שתוצאותיו כמעט ידועות מראש.

כחלק מהזדהות עם המצב הדרום החליטו בכפ"ס לתת לנשים מאשקלון אווירה ביתית ולתמוך בהן לערב אחד על ידי קצת תשומת לב. כבר בטקס פתיחת המשחק קיבלה כל שחקנית מאשקלון תשורה סמלית ,זר פרחים ושוקולד על ידי  ורד יהודה ממאמאנט, בנוסף לכך חולקו גם  תיקי ספורט תרומת מחלקת הספורט ומחשבונים תרומת מועצת הפועלים בראשות שאולי דור ואורן כהן נציג הליכוד במועצה.

לאחר שהניחו את הזרים בצד יצא המשחק לדרך, כפ"ס בפתיחה חזקה הובילה את המערכה הראשונה לניצחון 25-19 כאשר חלק ניכר מהנקודות במערכה הגיעו ממכת פתיחה חזקה של הכפר סבאיות שסיבכה את אשקלון במשחק ההתקפה.

המערכה השנייה התחילה בדשדוש של כפ"ס ובריחה של אשקלון,שני פסקי הזמן שלקח מאמן כפ"ס,אלון בלום,עצרו במעט את הבריחה של אשקלון. בכפ"ס הייתה זו תרדמת המערכה השנייה המוכרת ולא הייתה מי שסיפקה את הסחורה. בסיום המערכה כשאשקלון מובילות 24-22 הייתה זו יפעה זימרן שהשיבה לכפ"ס את הצבע לפנים וסיימה שני כדורי מעבר חשובים בדרך לשוויון 24-24.

כפ"ס,לאחר שהשוותה שכחה להמשיך להלחם ואשקלון ניצחו את המערכה השנייה 26-24.

במערכה השלישית חזר המומנטום לכפ"ס בעיקר בזכות משחק חסימה טוב באמצע שעצר את המתקיפות המובילות של אשקלון. המערכה השלישית נסתיימה בניצחון לכפ"ס 25-16.

במערכה הרביעית שוב היה זה משחק צמוד. אשקלון חזרו לעשות נקודות מהאמצע וגם לספק כמה חסימות יפות . בכפ"ס הקצב הראשון ברשת לא עבד ומנחיתות החוץ התקשו לסיים את הכדורים בהתקפה. את המצב ניצלה אשקלון ונטלה את ההובלה 23-22. בכפ"ס התאפסו והשוו ל 23-23.

למכת פתיחה נגשה ענבל שלומי שיר שהקשתה על אשקלון ובכדור המעבר היה זה ברור שהכדור יישלח ליעל ילין שסיימה אותו בחוכמה על הישר הפתוח ופתחה את הפער ל 24-23. בנקודת המשחק שוב מכת פתיחה של ענבל, אשקלון מנחיתות כדור פשוט ויעל ילין עולה ונותנת חור לתוך החסימה,מקבלת את הכדור בחזרה לעדי וזאת מוסרת לה לעמדה 4, יעל עולה בעוצמה להתקפה ומסיימת את המערכה 25-23.

הכפרסבאיות ניצחו 3-1 ועלו לחצי הגמר מול קריית אתא.

בסיומו של המשחק שמו הקבוצות את היריבות בצד ויצאו לארוחה עשירה במסעדת אחלה בעיר שאירחה את שתי הקבוצות בנדיבות יתרה בראשותו של אדוארד שנתן שירות מעולה ואוכל כיד המלך, מסעדת אחלה בנוסף לכך סיבסדה בשיתוף עם איגוד הכדורעף את העלויות. לאירוע הגיע גם ראש העיר,יהודה בן חמו, שבא לברך את האורחות ואת השחקניות המקומיות על ניצחונן ועליתן לחצי גמר.

הוסיפו וברכו שאולי דור מהפועל כפ"ס ויאיר שרון מנכ"ל איגוד הכדורעף.

 

ורד יהודה מחלקת פרחים לנשים מאשקלון

 

 

גרי אברמוביץ מברך את הנשים מאשקלון

 

 

ענבל שלומי שיר עולה ב 4

 

 

נועה דור מרחפת מעל החסימה ב 4

 

 

יעל ילין ונועה דור בחסימה

 

 

שיחת סוף משחק

 

 

ורד יהודה וטלי שקד מהמאמאנט

 

 

האמהות הגאות : דור את זימרן תומכות מהיציע

 

 

אמהות כדורשת תומכות מהקהל

 

 

שרה אמיתי הרשמת המיתולוגית של כפר סבא

 

 

מימין:מאמני אשקלון,יהודה בן חמו-ראש העיר,יאיר שרון-מנכ"ל האיגוד,שאולי דור-הפועל כפ"ס,אלון בלום-מאמן כפ"ס,ביל טבצניק-מנהל הקבוצה

 

 

נשות אשקלון עם ראש העיר כפ"ס,אדוארד מאחלה ושאולי דור

 

 

מכוחותינו - הכפרסבאיות מלאות מאוכל עם הרבה חיוכים

 

7.1.09 כפ"ס מנצחת את הקרייתים 3-0 בפלייאוף התחתון

ביום רביעי 7.1.09 יצאה נבחרת הנשים מכפ"ס למשחק חוץ במסגרת הפלייאוף התחתון נגד קבוצת הקרייתים נווה שאנן.

הקרייתים אמנם מדורגות במקום האחרון בליגה  והמשחק לא אמור לספק רגעי מתח רבים ,אך עדיין הכול יכול לקרות גם במשחק "קל" יחסית.

הכפר סבאיות באו למשחק נחושות יותר מהמפגש הקודם עם הקרייתים בו איבדו מערכה אחת,הפעם היה זה משחק שכולו בשליטה מלאה של הנשים מכפ"ס.

הדגש המרכזי במשחק היה התקפות הקצב הראשון כהכנה לקראת משחקי הפלייאוף הבאים. כפ"ס חייבת להציג יכולת גבוהה במרכז הרשת על מנת להוריד את הלחץ ממנחיתות החוץ  ולספק נקודות מהירות מהאמצע.

עם פתיחת המשחק החלה המגישה עדי בן חיים להפעיל את מנחיתות האמצע בכפ"ס :נועה דור ומיכל חמישה שעבדו הרבה באימונים על התיאום האישי בקצב הראשון שאינו מובן מאליו ודורש יכולת אישית גבוהה גם של המגישה וגם של המנחיתה.

את העבודה באימונים הרגישו במגרש כאשר דור וחמישה חותכות את הכדורים מהאמצע ומתואמות עם עדי בצורה מושלמת. כמובן שכל החגיגה הזו לא תצלח ללא קבלה טובה אותה סיפקה הקבוצה בצורה יציבה  במשחק מול הקרייתים.

המשחק נמשך במשך 50 דקות בהן שלטה כפ"ס ופתחה את כל המערכות בפער גדול שנתן לקבוצה הרבה אוויר לעבוד על תרגילים ותיאום באמצע. כפ"ס ניצחה 3-0 בהפרשי מערכות 25-20,25-15,25-18.

המשחק הבא של כפ"ס ייערך במסגרת רבע גמר גביע המדינה ב 14.1.09 ביום רביעי בשעה 18:40 נגד אשקלון,הקהל מוזמן

 

תמונה קבוצתית עם ביל(מנהל),גרי(יועץ מקצועי) ואלון(מאמן)

 

 

 

24.12.08 כפ"ס מפסידה לבאר שבע בפתיחת הפלייאוף התחתון

ביום רביעי 24.12.08 יצאה כפ"ס למשחק הראשון במסגרת הפלייאוף התחתון נגד הנשים מבאר שבע.

כפ"ס ניסו לדחות את המשחק בשל היעדרן של שלוש  שחקניות,נועה דור,יפעה זימרן והדר סודרי ,אך לא מצאו את הפתרון הראוי מול איגוד הכדורעף שסירב לדחייה על אף הסכמתה של באר-שבע.

כך או כך יצאה כפ"ס בהרכב מצומצם(6 שחקניות) אליהן צורפה במבצע בזק בתה של עופרה אברמוביץ מכיתה ח',ימית,להשלים לפחות 7 שחקניות לכל מקרה של יקרה.

על אף ההרכב החסר הצליח הצוות המצומצם להפגין יכולת אישית והרבה רול לחימה כיאה למכבים בתקופת החנוכה.

את המערכה הראשונה הובילה הקבוצה עד לתוצאת תיקו 23-23 ואז ברצף נקודות שמטה את המערכה לבאר שבע בהספד  26:24.

במערכה השנייה שוב היה זה מאבק צמוד לכל אורכו עם הרבה רגעי מתח בסופן הצליחו הנשים מכפר סבא להתעלות ברגע האמת וניצחו את המערכה השנייה 29-27

המערכה השלישית המשיכה להיות צמודה ובסופה הצליחה באר שבע לנצח  25:23

במערכה  האחרונה הצטרפה הדר סודרי ישירות מהטירונות ולמניין השחקניות על מהגרש הצטרפה גם ימית אברמוביץ הצעירה שלא נבהלה מהמעמד ונכנסה מייד לעניינים והפגינה בגרות ויכולת אישית נהדרת.

הכפר סבאיות הפסידו את המערכה הרביעית 25-16 ובמשחק כולו 3-1.

כפר סבא עוברת השנה תהפוכות לא קלות אבל לזכות השחקניות יש לומר רק מילים טובות לאור יכולתן להתעלות השנה ולהלחם על המגרש בכל הרכב מול כל קבוצה ולהוכיח את עצמן כל פעם מחדש בעקביות.

במשחק כזה,בהרכב שונה אין אלא להצדיע לכל השחקניות שמוציאות מים מהסלע ועוד יפתיעו בפלייאוף התחתון את שאר היריבות

עוד לפניי המשחק עצרה הקבוצה להפסקה קצרה והדליקו נרות לכבוד החנוכה בראשות הרב הזמני,אלוןבלום,הקבוצה הקפידה גם להדליק נרות ביום שישי האחרון לאחר האימון באולם סורקיס.

המשחק הבא של כפר סבא ייערך גם הוא בחוץ,הפעם בחיפה מול קבוצת הקרייתים החלשה שעדיין לא השיגה ניצחון אחד בליגת העל לנשים ועל כפר-סבא לשמור את המאזן של הקרייתים נקי מניצחונות ולהוסיף למאזנה שלה עוד ניצחון חשוב.

 

אלון בלום בתדרוך קבוצה

 

ימית אברמוביץ(מספר1) בהופעת בכורה בליגת העל לנשים

 

 

קצת רצון ואמונה - אלון בלום בהדלקת נר שלישי

 

 

חוגגים חנוכה בדרך לבאר שבע

 

 

שמייח

 

10.12.2008 ניצחון לכפ"ס על הקרייתים 3-1

10.12.2008 ניצחון לכפ"ס במחזור האחרון על הקרייתים 3-1

הנשים מכפ"ס יצאו למשחק האחרון במסגרת הסיבוב הראשון נגד הקרייתים נווה שאנן.

לאחר שלושה שבועות אינטנסיביים בהם דחקה הקבוצה החוזרת לחיים שמונה משחקים הגיעה רף הריכוז למינימום והנסיעה לצפון התארכה מעבר למצופה

הנשים מכפ"ס הגיעו שאנניות לנווה שאנן ונגררו למשחק בינוני במערכה הראשונה מול נווה שאנן החלשות כשהן לא מצליחות לפתוח את הפער ולהוביל את המערכה לניצחון. הקרייתים ניצלו את חוסר הריכוז בכפ"ס וניצחו את המערכה הראשונה 26-24.

סטירת הלחי של המערכה הראשונה עשתה את שלה והנשים מכפ"ס נכנסו לקצב המשחק שלהן ופתחו את הפער במערכה השנייה לעשר נקודות הפרש וניצחו את המערכה השנייה 25-15 כשהן בעיקר מפעילות לחץ במכת הפתיחה ונמנעות מטעויות בהתקפה.

במערכות הבאות הייתה השליטה של כפ"ס מופגנת בכל תחומי המגרש אם כי המשחק לא התעלה לרמות גבוהות והניצחון במערכות הבאות הגיעה בטבעיות לכפר סבא 25-21 ו 25-13.

כפר מנצחת במשחק כולו 3-1 וחוזרת לכפר סבא עם ניצחון חשוב בסיבוב הראשון שממקם אותה ביחד עם הניצחון הקודם על אשקלון במקום השמיני(מתוך 10 קבוצות) והמשמעות העיקרית היא שמירת הקבוצה בליגת העל לנשים!

בסיום הסיבוב אפשר לומר מילה טובה לקבוצה שקמה לה משום מקום,בלי הכנה ראויה והשתלבה בצורה מעולה בסיבוב הראשון והוכיחה לכל אלו שהציבו מכשולים בפניי הקבוצה שהיא נשארת בליגת העל לנשים ולמועדון כמו כפ"ס יש עומק,עתודה ואנשי ניהול שידאגו שתמיד תהיה לעיר נציגות בטופ של ענף הכדורעף בישראל.

קבוצת הנשים תצא לפגרה קצרה בה תוכל להתאמן כראוי לקראת משחקי הפלייאוף התחתון במסגרת הסיבוב השני בליגת העל לנשים.

למאמן אלון בלום ישנה מטרה עיקרית ,הישארות בליגה, אבל כמובן שיהיה מתוק לסיים את הפלייאוף התחתון במקום טוב יותר מהמקום השמיני ולנצח את קבוצות להן הפסידה הקבוצה בסיבוב הראשון כמו ק.ק,באר שבע וכוכב יאיר ,אולי זו משימה מורכבת, אך לא בלתי אפשרית.

מצורפות תמונות מהמשחק האחרון שממחישות כמה ריכוז היה לקראת המשחק. לתמונות דרך אגב אין קשר לכדורעף...

כן,גם כותב הכתבה הוא קצת ציני ומשוחד ומקורב,אבל זה מה יש,תהנו

 

עדי בן חיים,מיכל חמישה וענבל שלומי שיר משחקות עם הסליל

 

 

נועה דור ומיכל חמישה מנסות לסחוף את אלון למסיבת הניצחון,לא הצליחו...

 

 

אווירת הניצחון עשתה את שלה : אלון ,מיכל חמישה, נועה דור (מעניין ממי היא גנבה את הלוק-מופיע בפייסבוק של מקורב לקבוצה) ועדי בן חיים - כיף חיים בנווה שאנן

 

 

לא ברור,מחסור בחמצן לנועה דור,ענבל שלומי שיר,עדי בן חיים ומיכל חמישה

 

 

נועה ארז ותהל בר נוף ברגע של אושר

 

 

ענבל שלומי שיר בשמחת הפרידמנים לאחר שהעיפו את שחר מהאח הגדול

 

 

יפעה זימרן ועדי בן חיים בעידוד פסיבי(של עצמן-אין משחק ברקע)

 

 

ביל טבצניק - מנהל הקבוצה - משתלב באווירה

 

6.12.08 סיכום שבועי :משחקי כפ"ס נגד כוכב יאיר,קריית אתא וק.ק

לא מוותרות בכפ"ס

השבוע ספגה כפ"ס שלושה הפסדים שבשניים מהם בהחלט יכלה להפתיע ,אך לעיתים בדרך להצלחה יש לא מעט הפסדים.

ביום שני 1.12.08 יצאה כפ"ס למשחק חוץ בצור-יגאל מול כוכב יאיר השכנה.

כוכב יאיר מדורגת כיום במקום החמישי ולמעשה היא הקבוצה החזקה לאחר ארבע המובילות בליגת העל לנשים.

הנשים מכפ"ס הגיעו נחושות למשחק לאחר שניצחו בשבת את אשקלון והרעב לעוד ניצחון הורגש על המגרש. במערכה הראשונה ניצחו הנשים מכוכב יאיר 25-20 וניצלו את יתרון הביתיות.

במערכה השנייה חזרה הקבוצה מכפ"ס למשחק והצליחה לנצח את המערכה השנייה 25-23 כאשר יעל ילין ונועה דור מצטיינות בהתקפה ומוצאות את כוכב יאיר לא מוכנות ליכולת הגבוהה שהציגו.

בשתי המערכות הבאות נערך משחק שקול עם הרבה מלחמה בהגנה ויכולת התקפית טובה. את המשחק הובילה בכוכב יאיר דנה דמיו שהטתה את המאזן לטובת הנשים מכוכב יאיר שניצחו בסוף המשחק 3-1.

ביום רביעי 3.12.08 יצאה כפ"ס לגבעת הרקפות מול קבוצת קריית אתא החזקה שעלתה בהרכב הראשון ולא השאירה לכפ"ס הרבה ברירות פרט להפסד 3-0 וחזרה מהירה למרכז.

המשחק החשוב של כפ"ס השבוע נערך ביום שבת 6.12.08 באולם ספורט אלון נגד קבוצת ק.ק ת"א.

המפגש בין השתיים טעון לאור מלחמת הדירוג והקרב על המיקום בליגת העל לנשים.

השמועה על המשחק יצאה למרחוק ואת האולם באלון גדשו כ-100 אוהדים נלהבים של שתי הקבוצות שזכו למשחק ראוי לשבח.

את המערכה הראשונה פתחו שתי הקבוצות בגישושי פתיחה כאשר אף אחת מקבוצות לא הציגה יכולת מרשימה ויציבות בתחילת המשחק .היחידי שהצליח בעקביות לשמור על שיפוט חד צדדי לטובת ק.ק היה השופט שהחלטותיו המוטעות הצליחו לחזק את ק.ק ולקראת  אמצע המערכה נפתח הפער באמצעות סדרת מכות פתיחה של אניה גרמן ודבורה יוכליס שבלעדיהן ק.ק כנראה לא הייתה מנצחת את המערכה.

מהצד השני הפגינו הנשים מכפ"ס יכולת מעולה שבאה לידי ביטוי במשחק התקפה עוצמתי  של נועה דור ויעל ילין והגנה מעולה של נועה ארז. הבעיה המרכזית של כפ"ס במשחק היא שמירת הריכוז בקבלת מכת פתיחה. פעם אחר פעם נלחמות השחקניות בכפ"ס בהגנה ובהתקפה ומציגות יכולת עדיפה על ק.ק ,אך הנפילה שמגיעה בקבלת מכת הפתיחה,שלרוב באה ברצף של כמה נקודות,שוברת את הקבוצה ומאפשרת לק.ק לברוח לניצחון במערכה הראשונה 25-12. תסמונת משבר קבלת הפתיחה  בכפ"ס המשיכה גם במערכה השנייה בה ניצחה ק.ק 25-13.

במערכה השלישית הספיק לכפ"ס משברי עונות ושאר ירקות ובמשחק שנמשך הפעם צמוד לכל אורכו בלי נפילות בכפ"ס תוך ניצול קבלת מכת פתיחה חלשה בק.ק של חן אבן וענת סגאה הצליחו המקומיות להוביל 23-22 במערכה השלישית. ק.ק השוותה ל 23-23 ואז קמה לה לחיים יפעה זימרן והנחיתה כדור לא פשוט מעמדה 2 ופתחה את הפער ל 24-23. הלחץ במכת פתיחה המשיך מכפ"ס וק.ק התקשתה בקבלת מכת הפתיחה של נקודה המערכה ודבורה יוכליס הנחיתה למרכז הרשת והמערכה נגמרה בתוצאה 25-23 לטובת כפ"ס

במערכה הרביעית חזרה לה תסמונת העונתיות בכפ"ס וק.ק ניצחה 25-20 ובמשחק כולו 3-1

כפר סבא שיחקה משחק טוב בשבת,אבל זה לא היה משחק מעולה וקבוצתי כפי שהיא צריכה ויכולה להציג. היציבות בקבלה שכל כך חסרה ובהחלט השפיעה לרעה על יכולת ההגשה של עדי בן חיים פוגעת בקבוצה. חסרה גם יכולת התקפה טובה של ענבל שלומי שיר ויפעה זימרן שהציגו משחקים טובים יותר השנה. כאמור בקבוצה כזו כל שחקנית צריכה להצטיין בכל משחק והובלת הקבוצה היא משימה של רק של חלק אלא של כולן.

דווקא במשחק מאתגר כמו נגד ק.ק מן הראוי שיישלח שופט אשר יימנע מכמות טעויות לא מחייבות כנגד הנשים מכפ"ס שמצאו עצמן משחקות נגד ק.ק+ השופט וזה כבר לא כוחות.

ביום רביעי 10.12.08 יוצאת כפ"ס למשחק חוץ נגד הקרייתים נווה שאנן שם היא חייבת לנצח ולשמור על המקום השמיני בסוף הסיבוב הראשון.

 

טקס תחילת המשחק

 

 

נועה דור בחסימת יחיד

 

 

יעל ילין מרחפת מעל החסימה של ק.ק

 

 

הקהל באלון

 

 

יוסי ונעמי סדבון עם יו"ר המועדון עפרה אברמוביץ'