דף הבית היסטוריה תוכניה ליגת על נשים 2009-10

תוכניה ליגת על נשים 2009-10

קהל נכבד, הנהלת המועדון החדשה מתכבדת לארח אתכם במשחקי ליגת העל לנשים שייערכו השנה באולם הספורט המפואר "בר לב", בימי ו' בצהרים (13:40)

הנהלת המועדון הציבה חזון ויעדים ל 5-10 השנים הבאות ,כאשר בבסיס החזון בניית אקדמיית כדורעף לצעירים בגילאים 6-18,אשר תשמש כעתודה להצמחת ספורטאי העתיד.

בשנה הראשונה קלטנו לפעילות האקדמיה מעל 600 ספורטאים/יות צעירים/ות. מיטב המאמנים המנוסים והצעירים פועלים באקדמיה על מנת להצמיח בעתיד דור של ספורטאים שיוביל את המועדון לפסגות ספורטיביות וחינוכיות חדשות,תוך הכשרה מקצועית של המאמנים.

במועדון פעילות כיום שבע קבוצות ייצוגיות במסגרת הליגות של איגוד הכדורעף, ארבע מתוכן הן קבוצות נשים (ליגת על, ליגה לאומית ו-2 קבוצות בליגה הארצית ,אחת מהן חדשה אשר זה עתה נרשמה לליגה) . נתון המסמל את ההצלחה ארוכת השנים של המועדון עם קבוצות הנשים השונות שהובילו להישגים רבים ומיתגו את המועדון כבית לכדורעף בכלל וקבוצות נשים/נערות/ילדות בפרט.

כל הנ"ל בשת"פ עם בתי-הספר,מח' הספורט ותמיכת ראש העיר –"האוהד מס.1 של המועדון",מר יהודה בן-חמו.

קבוצת הנשים חזרה לליגת העל בעונת 2004-5 , בתחילת העונה שעברה פורקה ובמהלך אמיץ  הוחזרה לליגה.

העונה שודרגה הקבוצה שעברה עפ"י החלטת ההנהלה החדשה להתאמן ולשחק מאולם חט' אלון לאולם ברלב המפואר חמישה אימונים בשבוע.  לסגל המשתבח חזרו בוגרות  המועדון המלוות את הקבוצה בשנים האחרונות ,כמו כן הצטרפו צמד שחקניות נבחרת ישראל:אלונה צ'רקז ואלה קולונוגורוב  וכמובן ויקה גונזלס שחזרה  מרעננה למועדון בו החלה את פעילותה בגיל 16.

כחלק מיעדי המועדון להפוך למועדון צמרת מוביל תוך 3-5 שנים , מטרתה העיקרית של הקבוצה בשלב הנוכחי היא להשתלב בבית העליון במקומות 1-5.

אנו מאחלים לקבוצות ולקהל עונה אטרקטיבית מהנה בה הקבוצות מכפ"ס יובילו את הליגה לכדורעף לא רק על המגרש אלא גם ביציע עם קהל ביתי אוהד וקבוע שילווה את הקבוצות במשחקי הליגה והגביע.

בברכת דרך צלחה
הנהלת מועדון הכדורעף כפר סבא

17/9/9 חברי מועדון הכדורעף הפועל כפ"ס בהרמת כוסית לרגל השנה החדשה

ביום חמישי 17/9/09 התכנסו נציגי מועדון הכדורעף הפועל כפ"ס לרגל השנה החדשה שמסמנת בצורה מתואמת להפליא התחלה חדשה למועדון הכדורעף הוותיק שהתחדש השנה בהנהלה משופרת ופותח בדרך חדשה ומאתגרת לחיבור המועדון ליחידה אחת שתהיה לחוד החנית של הכדורעף בישראל.

לקראת השעה 20:00 הגיעו נציגי קבוצות ליגת העל גברים ונשים והתאספו ביחד עם חברי ההנהלה ומאמני האקדמיה לכדורעף להרמת הכוסית המסורתית. את המעמד כיבדו בנוכחותם ראש העיר,מר יהודה בן חמו,מחזיק תיק הספורט ד"ר בוקי ציש,יו"ר מפעל המים מר צביקה צרפתי, מזכיר הפועל מר שאולי דור, מנהל תיכון גלילי ד"ר רמי אמיתי ועמיתו מנהל חטיבת ברלב אסף נפתלי ולצידם אורחים מכובדים נוספים שבאו לתמוך ולברך את פעילות המועדון.

יו"ר המועדון גרי אברמוביץ בירך את השחקנים והאורחים הנוספים וביקש להזכיר כמה חשובה הייתה תמיכתה של עיריית כפ"ס באישור המהלך להחזרת המועדון מהעירייה לעמותת הכדורעף.

המשיך וחיזק אחריו שאולי דור שבירך על המהלך ויחד איתו ד"ר בוקי ציש שפיזר מחמאות לראשי המועדון ואיחל לשחקנים הצלחה בליגה.

סיכם את הערב ראש העיר יהודה בן חמו שהפך מזה זמן לבן בית במועדון ומלווה את משחקי הקבוצות בשנים האחרונות בעקביות ובאכפתיות יוצאת דופן. ראש העיר נתן את ברכתו ואמונו המלא בראשי המועדון ובשחקנים שיביאו כבוד רב לעצמם כשחקנים,למועדון המייצג את הטופ בכדורעף הישראלי ולעיר כפ"ס.

בסיום הדברים חולקו לשחקני ליגת העל ומאמני המועדון שי לחג מחנות המתוקים של פרידלנד והוצגו חולצות האימון הרשמיות של צוות האימון עם סמל האקדמיה לכדורעף.

לאחר הרמת הכוסית ואכילת תפוח בדבש נהנו האורחים מארוחת ערב קלה תרומת אולמי השרון שמיד בסיומה חזרו שחקני המועדון לאימון באולם בר לב לקראת הליגה שפותחת את שעריה בתחילת אוקטובר.

בברכת שנה טובה והצלחה לכל חברי מועדון הכדורעף הפועל כפר סבא.

תשורות לשחקני ליגת העל ומאמני המועדון לשנה החדשה:

מימין :יו"ר חבר הנאמנים יוסי סדבון עם מנכ"ל חברת עין גדי עמיקם שוב עמי:

מימין:יו"ר המועדון גרי אברמוביץ עם מנהל האקדמיה דורון קשטן:

מימין:קובי כספי-יו"ר כספים,אמנון לבני ואלה קולנוגרוב שהצטרפה למועדון:

מאמן ליגת העל נשים: שקד חיימי:

מימין :גוש בוראק (שחקן ליגת העל),שגיא ברעם-מאמן,ביל טבצניק-מנכל המועדון:

מימין :נטשה טבולה-מאמנת ושחקנית עבר,ויקה גונזלס שחקנית ליגת על:

שחקניות ליגת על נשים:מימין: נועה ארז, מלי קושניר, נופר טל ,יעל ילין ומיכל חמישה:

שחקני ליגת על גברים עם מנהל אולם הספורט ברלב משה ויינשטוק:

מאמני האקדמיה: מיכאל גרבר וליאון ליטבק ביחד עם מנהל האקדמיה דורון קשטן:

מימין: יוסי סדבון, רוני פילבסקי, צביקה צרפתי,גרי אברמוביץ ובתו חן, יהודה בן חמו ובוקי ציש:

ברכת מזכיר הפועל שאולי דור:

ברכת ראש העיר כפ"ס מר יהודה בן חמו: