דף הבית היסטוריה 16/10/09 קבוצת הנשים בליגת העל פותחת את הליגה בניצחון 3-0 על אשקלון

16/10/09 קבוצת הנשים בליגת העל פותחת את הליגה בניצחון 3-0 על אשקלון

ביום שישי 16/10/09 פתחה קבוצת הנשים מכפ"ס את ליגת העל לנשים בניצחון מוחץ על קבוצת הנשים מאשקלון.

המשפט הראשון מסכם בצורה נהדרת את המשחק כולו שלא סיפק רגעי מתח ופרט לתרגול השישייה הראשונה והשנייה של כפ"ס ותצוגת תכלית ראשונית של הקבוצה הביתית המשופרת לא התפתחה תחרות ראויה על המגרש.

אשקלון נמצאת בליגת העל כבר שלוש עונות ומעונה לעונה נחלשת הקבוצה ומאבדת את היכולת להתמודד עם קבוצות בליגת העל ,מצד שני כפ"ס הגיעה למגרש מחוזקת ומאומנת כראוי ומצאה מולה יריבה נחותה שאינה יכולה להתמודד עם כפ"ס. המשחק ארך כ 35 דקות בהן טיילה כפ"ס כל הדרך לניצחון 3-0 בהפרשי מערכות 25-7,25-10,25-21.למשחק הגיעו 200 אוהדים ושחקני כדורעף שבאו לראות את קבוצת הנשים המחודשת. בכניסה לאולם ברלב חולקה לקהל תוכניה עם פירוט משחקי הבית ופרטים על שחקניות הקבוצה שיובילו אותה השנה לפסגת ליגת העל.

השחקניות מכפ"ס עלו בסט שחור אחיד של חברת דיאדורה והפגינו קבוצתיות ויכולת אישית עדיפה לאורך כל המשחק. במערכה הראשונה פתח המאמן שקד חיימי עם ההרכב החזק של השישייה בראשות המנחיתה הראשית אלונה צ'רקז והמגישה הראשונה ויקה גונזלס שהביאו ביחד עם קבוצתן לסיום מהיר של המערכה הראשונה 21-7. במערכה השנייה והשלישית שולבה בשישייה המגישה השנייה שי באומן ממגמת הכדורעף בגלילי שזכתה לדקות משחק ראשונות בליגת העל והפעילה את השישייה בצורה ראויה.

המשחק לא משקף את ההתמודדויות הצפויות לשחקניות מכפ"ס בהמשך ליגת העל  ולפניי הקבוצה עומדת משימה לא קלה בהתמודדות מול שאר הקבוצות בליגת העל על הכניסה לפלייאוף העליון במקומות 1-5.

המשחק הבא של הקבוצה יהיה קשה יותר נגד קבוצת ליגת העל של  וינגייט המורכבת משחקניות נבחרת הנוער של ישראל. זוהי קבוצה צעירה,אך משחקת בצורה מסודרת עם הרבה כישרונות שלא ייתנו לכפ"ס את השלווה של משחק נגד אשקלון. המשחק ייערך בתאריך  23/10/9 בשעה 13:00 באולם נתניה במכון וינגייט.

בשבוע שלאחר המשחק נגד וינגייט פוגשת כפ"ס פעמיים את קבוצת משגב מהצפון(עולה חדשה לליגת העל) המפגש הראשון יהיה ביום רביעי 28/10/09 במסגרת הגביע בשעה 20:30 באולם ברלב. יומיים לאחר מכן ביום שישי תגיע משגב שוב מהצפון למשחק ליגה בתאריך 30/10/09 בשעה 13:40 בברלב.

הכיסאות בברלב מחכים לקהל נוסף שיבוא להיות חלק מקבוצה מעולה המייצגת את הדרך החדשה במועדון הכדורעף של הפועל כפ"ס.

טקס פתיחת המשחק:

מריעות:

תדרוך פתיחת משחק עם המאמן שקד חיימי:

מלי קושניר בהגנה:

ניצן גפשטיין בהתקפה מעמדה 2:

יעל ילין בקצב ראשון:

שקד חיימי מרוצה,על הספסל מנהל הקבוצה ביל טבצניק:

שחקני האקדמיה לכדורעף:

רגע של מאמץ במשחק: מימין :ויקה,אלה,יעל ואלונה:

מועדון עם אופק. מהאקדמיה של בתי הספר היסודיים ועד ליגת העל:

סוף משחק:ראשונה בכפ"ס ראש הקבוצה מיכל חמישה:

אם הבית ורשמת המשחקים המיתולוגית שרה אמיתי:

הנהלת המועדון-מימין :עופרה וגרי אברמוביץ,נעמי ויוסי סדבון

סגל הפרשנים-מימין:אריק לויטה, חן הימלפרב, דני אורן, שגיא ברעם ויעקב הרשקו:

דיון סוער. מימין אליאב דדוש (קפטן ליגת על),ליאון ליטבק(רכז חט') ושגיא ברעם:

ניצן גפשטיין עם שחקני האקדמיה מאופירה נבון שבאו לעודד את המאמנת: