דף הבית היסטוריה 6.11.09 כפ"ס מנצחת משחק חשוב בנווה שאנן

6.11.09 כפ"ס מנצחת משחק חשוב בנווה שאנן

ביום שישי 6.11.09 יצאה כפ"ס למבחן האמיתי הראשון שלה העונה כנגד קבוצת נווה שאנן המחוזקת.

המאזן בין הקבוצות בשנים האחרונות היה תמיד לטובתה של נווה שאנן המשלבת בקבוצה שחקניות זרות שהופכות את הקבוצה לעדיפה. כפ"ס עם הרכב ישראלי מחוזק הגיעה הפעם כדי לשנות את המאזן ולקבוע תוצאה שתשנה את התודעה ביחס לקבוצת הנשים.

את המערכה הראשונה פתחה כפ"ס ביכולת קבוצתית עדיפה ויצאה לריצה חזקה שבאה במיוחד לביטוי באמצע המערכה במכות פתיחה יעילות של יעל ילין ובמשחק הגנה מעולה של נעה ארז הליברו שהייתה המצטיינת במשחק. בקו הרשת ספקו אלונה צרקז וניצן גפשטיין את הסחורה והובילו את כפ"ס לניצחון במערכה הראשונה 25-18.

במערכה השנייה היה זו תורן של הנשים מנווה שאנן להוביל את המערכה בה ניצחו 25-19.

במערכה השלישית נכנסה מלי קושניר למשחק במקומה של אלונה צרקז שקיבלה כמה דקות מנוחה לאחר שהובילה את כפ"ס במערכות הקודמות.  מלי נכנסה לתפקיד בצורה מעולה ולקראת סוף המערכה השלישית חזרה אלונה למגרש ונעצה את הכדורים דרך החסימה של נווה שאנן עד לניצחון במערכה 25-23.

במערכה הרביעית המשיכה כפ"ס וניצחה את המערכה 25-22 ובמשחק כולו 3-1.

כפ"ס מובילה שינוי בתודעה של הכדורעף ומתחילה את הדרך לפסגת הכדורעף הישראלי, הצטרפותה של עינב מוחרר במרכז הרשת מחזקת את הקבוצה בצורה משמעותית  וזאת כאשר רק השבוע היא החלה  להתאמן עם הקבוצה.

ניהול המשחק הנכון של המאמן שקד חיימי הביא את הקבוצה לניצחון קריטי במסגרת הסיבוב הראשון ובאם תשמר כפ"ס את היכולת הקבוצתית כנגד עמק הירדן ובאר שבע ולא יהיו הפתעות בדרך אז מקומה בפלייאוף העליון מובטח. אך בכדורעף כמו בכדורעף קודם צריך לנצח ואח"כ לנבא את העתיד.

המצב של כפ"ס לאחר הניצחון מציב אותה במקום טוב בליגה כאשר היא עדיין בלתי מנוצחת ועוד שבועיים בתאריך 20.11.09 בשעה 13:40  תפגוש את עמק הירדן באולם ברלב למשחק הכרעה חשוב  בו תהיה נוכחות של כל ילדי האקדמיה לכדורעף ויופק הפנינג ירוק וססגוני כפי שלא היה  מעולם בכפ"ס.