דף הבית היסטוריה 20.11.09 כפ"ס מנצחת במשחק מכריע את עמק הירדן 3-0

20.11.09 כפ"ס מנצחת במשחק מכריע את עמק הירדן 3-0

ביום שישי 20.11.09 אירחה כפ"ס את קבוצת עמק הירדן במסגרת המחזור השישי בליגת העל לנשים.

כפ"ס מגיעה למשחק לאחר רצף של חמש ניצחונות ביניהם גם ניצחון חשוב נגד נווה שאנן.

בכפ"ס סימנו את המשחק בין הקבוצות כמכריע וזימנו את כלל שחקני האקדמיה לכדורעף להגיע ולדחוף את קבוצת הנשים שעדיין לא הפסידה העונה . ניצחון נוסף של כפ"ס על עמק הירדן ימתג את כפ"ס כקבוצה חזקה שתמצא את עצמה בהמשך הדרך בקרבות על פסגת ליגת העל מול רעננה וקריית אתא.

לאולם בר-לב בכפ"ס הגיעו עשרות שחקני האקדמיה לכדורעף כשהם לבושים בירוק עם מוטיבציה אדירה ועודדו  את קבוצת הנשים לניצחון. אולם ברלב התמלא ב-450 אוהדים שדחפו את כפ"ס במשחק נגד עמק הירדן ויצרו אווירה ססגונית וייחודית באולמות הכדורעף בישראל.

כבר במערכה הראשונה רצו כפ"ס חזק קדימה בראשות אלונה צרקז וניצן גפשטיין שהיו בלתי ניתנות לעצירה.

משחק המעבר של כפ"ס הוכיח את עצמו כל פעם מחדש כאשר החסימה עצרה את הכדורים,ההגנה הנהדרת בראשותה של נועה ארז הליברו החזירה את הכדורים למגישה והמתקיפות הביאו את הסחורה ברשת וסיפקו את הנקודות ברגעים החשובים.

את המערכה הראשונה ניצחה כפ"ס 25-19 ויצאה למערכה שנייה עם ביטחון ויכולת עדיפה ברשת,שחקניות האמצע של עמק הירדן הצליחו לצמצם את התוצאה לאורך המערכה,אך גם את המערכה השנייה ניצחה כפ"ס.

במערכה השלישית אופוריה זמנית נחתה על כפ"ס שבאה לידי ביטוי בהובלה של עמק הירדן במהלך המערכה. בתוצאה 22-22 הבינו הנשים בכפ"ס שאת הניצחון לא מקבלים אלא לוקחים ויצאו לרצף של שלוש נקודות חד משמעיות בשיתוף פעולה של חסימה והתקפה מעולה שחתמה את הניצחון 25-22 וסה"כ 3-0 במערכות.

אין ספק שבכפ"ס רצו להצליח השנה יותר משנים עברו, ההצלחות האחרונות במיוחד הניצחונות נגד נווה שאנן ועמק הירדן הפכו את כפ"ס לקבוצה פייבורטית לפלייאוף העליון. תחושה זו יכולה להיות לפעמים לרועץ ודווקא עכשיו צריכות הנשים מכפ"ס להשקיע יותר,להתחבר יותר כקבוצה,להביא לידי ביטוי את היכולת האישית של כל השחקניות ולהתמודד מול רעננה וקריית אתא לא רק בכבוד אלא על הניצחון.

תחילת משחק:

גונזלס וילין בחסימה זוגית:

גפשטיין בהנחתה מעמדה 2:

שחקני האקדמיה לכדורעף דוחפים את קבוצת הנשים: