דף הבית אקדמיה חדש במועדון!!! ניוזלטר עם החדשות הכי חמות !!!

חדש במועדון!!! ניוזלטר עם החדשות הכי חמות !!!


כפר סבא עיר של כדורעף

הכדורעף הולך ותופס מקום מרכזי בחיי העיר כפר סבא ולצד ההצלחות של קבוצות הבוגרים שלנו, גם הקבוצות הצעירות רושמות הצלחות במישור הארצי והסיסמא שבכותרת כבר אינה סתם סיסמא, זה קורה בשטח.

קבוצת הנשים של המועדון, האלופה ומחזיקת הגביע של העונה שעברה, העפילה ביום רביעי האחרון לגמר גביע המדינה שיתקיים ב-17 בפברואר בהיכל שלמה בתל אביב, אחרי שגברה על הפועל קרית אתא.

 women-newsletter

קבוצת הנשים במשחקה מול סקאנדרי מקוסובו

קבוצת הגברים העפילה לחצי הגמר שיתקיים ב-2 בפברואר באבן יהודה מול מכבי תל אביב ואנו מקווים שגם הגברים יצליחו להעפיל לגמר, כך ששתי הקבוצות יופיעו במעמד הגמר בחודש הבא.

men-Newsletter

קבוצת הגברים במשחקה מול פמגוסטה מקפריסין

מועדון הכדורעף של הפועל כפר סבא הינו המועדון המוביל בישראל הן בהיקפו והן באיכותו. באקדמיה לכדורעף של המועדון פעילים למעלה מ-700 ילדים והאקדמיה פעילה בקרב ילדים החל מגיל 5 ועד 18 באחד עשר מרכזי חינוך יסודיים, שתי חטיבות ביניים ותיכון אחד. האקדמיה מפעילה מרכזי מצוינות, מרכזי העשרה ושש מהקבוצות הצעירות שלנו זכו באליפויות ישראל ועוד שמונה באליפויות מחוז למיניהן בשנה האחרונה וההצלחה נמשכת גם השנה.

kids-newsletter

שחקני היסודיים בטורניר חנוכה המסורתי

גאוותנו היא בכך שבאימון הדור הצעיר עוסקים כמה מטובי מאמני הכדורעף בישראל, כאשר גם שני המאמנים הבכירים במועדון גל גלילי מאמן קבוצת הבוגרים וחן הימלפרב מאמן קבוצת הנשים, נוטלים חלק באימון ובחינוך הדור הבא.

אירופה זה כאן

ב-21 בינואר בשעה 19:30 קבוצת הנשים של המועדון תשחק מול אלופת שוויץ, פפינגן, במסגרת שמינית גמר גביע האתגר האירופי. אנו קוראים לכם לבוא ולעודד את הנשים במשחק שייערך בהיכל הספורט פיס ע"ש אריק איינשטיין בשכונה הירוקה. הכניסה חופשית ואנו מקווים שכל 1100 המקומות באולם יהיו מלאים בקהל שידחוף את הבנות שלנו לניצחון.
המשחק מול השוויצריות הוא הראשון מבין שני משחקים, הגומלין ייערך בשוויץ כעבור שבוע. אנו מקווים שדרכנו באירופה לא תסתיים בין 16 הגדולות ושנצליח להעפיל לשלבים הגבוהים יותר. חשוב מאד שתגיעו לתמוך בשחקניות. הכניסה למשחק היא ללא תשלום. בין הבאים יוגרלו עשרות פרסים.

hazmana swiss atar

יצחק שדה ורמז אלופי היסודיים

13 קבוצות בנות ובנים מכיתות ה' ו-ו', השתתפו באליפות בתי הספר היסודיים של כפר סבא בכדורעף. באליפות השתתפו בתי הספר יצחק שדה, ברנר, רמז, בן גוריון, אופירה נבון, ירוק 60, אוסישקין וש"י עגנון.

יצחק שדה ורמז זכו באליפות וקיבלו את הגביע מידי ממלא מקום ראש עיריית כפר סבא צביקה צרפתי, ראש מינהל רשות הספורט העירונית שאול מיטלברג ויו"ר המועדון גרי אברמוביץ'.

itshak-sade-newsletter

קבוצת בית הספר יצחק שדה, עם המאמן גל סדבון, אלופי היסודיים לשנת תשע"ו

מרחיבים את התמיכה בעיר שדרות

במהלך מבצע צוק איתן וכחלק מהתמיכה ביישובי עוטף עזה, הקימה הפועל כפר סבא שלוחה בעיר שדרות. 35 ילדות החלו לשחק כדורעף בשדרות והן מודרכות על ידי המאמן הראשי של האקדמיה ליאון ליטבק, שמגיע לעיר שלוש פעמים בשבוע יחד עם עוד שני מאמנים.

בשבוע שעבר התקיימה פגישה בין ראש עיריית שדרות אלון דוידי לבין ראשי המועדון, עפרה אברמוביץ' יוסי סדבון וגרי אברמוביץ'. בפגישה הביעו ראשי כפר סבא את הנכונות שלהם להרחיב את הפעילות בעיר. דוידי הורה למנהל מחלקת הספורט בעירייה, חיים אביטן, לרכוש באופן מידי ולהתקין שלוש מערכות של רשתות שיותקנו בשלושה אולמות נוספים בעיר, כך יהיה אפשר לפתוח עוד קבוצות כדורעף ולהרחיב את הפעילות. הפרויקט בשדרות נעשה בשיתוף עם המועצה לקידום ספורט נשים, אתנה.

sderot-newsletter

הבנות משדרות בטורניר הראשון שלהן

פרחי ספורט

ילדי פרחי ספורט של המועדון (כל הבנים של ה'-ו' וחלק מקבוצות הבנות של ה'-ו') השתתפו באירוע הראשון במסגרת הפרויקט שנערך בוינגייט.
פרחי ספורט הוא פרויקט של המדינה שנועד לעודד ילדים לעסוק בספורט.
ילדי הפרויקט זכאים לתשלום מופחת עבור אימוני הכדורעף ונוטלים חלק באירועים שונים במהלך השנה במסגרת הפרויקט.

pirchei-sport

ילדי פרחי ספורט בטורניר בוינגייט

עוד לא עשיתם לנו לייק בדף הפייסבוק? זה הזמן