דף הבית אקדמיה מועדונים בית ספריים עונת 2015-16

מועדונים בית ספריים עונת 2015-16

מועדונים בית ספריים: מאמנים, ימים ושעות

רכזת בתי הספר היסודיים:
מירית גרינבלט | טל. 054-7007924

 
כל האימונים: 45 דק'

 דבורה עומר
מאמן: איתי בכרך   |   טל. 054-6870831
יום בנות ובנים
ג'-ד'

בנות ובנים
ה'
בנות ובנים
ו'
קט-עף
גנים+ א'-ב'
 שני 14:15-15:00
 15:00-15:45 15:45-16:30 16:30-17:15
 חמישי 14:15-15:00   15:00-15:45  15:45-16:30  16:30-17:15

 

אוסישקין
מאמן: אלעד שפגט   |   טל. 050-7583111
יום קט עף
גנים+א-ב
בנים
ג-ד
בנות
ג-ד
בנים
ה-ו
בנות ה'-ו'
 ראשון  16:45-17:30  16:00-16:45  15:15-16:00  17:30-18:15 14:30-15:15
 רביעי 16:45-17:30
 16:00-16:45 15:15-16:00    17:30-18:15  14:30-15:15

 

בן גוריון

מאמנת: אלוירה רורה   |   טל. 052-5305626
יום קט-עף
גנים + א'-ב'
ה'-ו'
בנים ובנות
ג'-ד'
בנים ובנות
 שלישי 16:00-16:45 14:30-15:15  15:15-16:00
 חמישי 16:00-16:45 14:30-15:15  15:15-16:00

 

ברנר

מאמנת: רעותה   |   טל. 052-5565576
מאמן: מריאנו וויצמן   |  
טל. 054-7624750
חלוקה פנימית תתבצע אחרי החגים

יום קט עף
גנים + א-ב-ג
מאמן: מריאנו
בנות ובנים
ד-ה-ו
מאמנת: רעותה
 ראשון
אולם: שרת
17:00-18:30  15:00-16:30
 חמישי
אולם: שרת
 17:00-18:30  15:00-16:30

 

גולדה / בר אילן

חלוקת קבוצות פנימית תתבצע אחרי החגים

מאמן: אופק מולכו   |   טל. 052-6994486
יום

בנים ובנות
גן עד כיתה ג'

בנות ובנים
ד'-ה'-ו'
 שני 16:00 15:00
 חמישי 16:00 15:00

 

גורדון

מאמן: אופק מולכו   |   טל. 052-6994486
יום קט עף
גנים + א'-ב'
בנות ובנים
ב'-ג'
בנות ובנים
ד'
בנות ובנים
ה'-ו'
 ראשון  16:45 16:00 15:15 14:30
 רביעי 16:45 16:00 15:15 14:30

 

יצחק שדה
מאמן: גל סדבון   |   טל. 054-5870043
יום בנות מתחילות
ג'-ה'
בנות מתקדמות
ה'-ו'
בנים
ה'-ו'
קט עף
גנים + א-ב
בנים
ג'-ד'
שלישי  13:45-14:30 14:30-15:15  15:15-16:00  16:00-16:45  16:45-17:30
שישי  12:45 13:45  14:30  12:00 12:45

   

ירוק 60

מאמן: גבריאל   |   טל. 054-9194143
יום בנות
ה'-ו'
בנות
ד'
בנים ובנות ג'
קט עף
גנים + א'-ב'
בנים
ד'-ה'-ו'
ראשון  14:45 15:30 16:15 17:00  17:45
רביעי  14:45 15:30 16:15  17:00  17:45

   

ש"י עגנון
 מאמן: איגור גורביץ   |   טל. 052-2222976
מאמן: תומר גארדי   |   טל. 054-6757278
  קט עף
גנים + קטעף
תומר
בנות ג'
איגור
בנות ד'-ה'
איגור
בנים ג'-ד'-ה'
איגור
שני 17:00 14:00 14:45 15:30
חמישי 17:00 14:00 14:45 15:30


סורקיס

מאמנת: אלוירה רורה   |   טל. 052-5305626
יום קט עף
גנים + א-ב
בנות ובנים
ג-ד
בנים ובנות
ה-ו
 שני  13:00-13:45 13:45-14:30 14:30-15:15
שישי  12:00-12:45  12:45-13:30 13:30-14:15

 

רמז
מאמן: איתי בכרך   |   טל. 054-6870831
יום בנים ובנות
ג'
בנות ובנים
ד'
בנות
ה'
בנות
ו'
קט עף
גנים+א-ב
בנים
ה'-ו'
 ראשון  13:45-14:30  14:30-15:15  15:15-16:00  16:00-16:45 16:45-17:30  17:30-18:15
 רביעי  13:45-14:30 14:30-15:15   15:15-16:00 16:00-16:45   16:45-17:30 17:30-18:15 

 

לעמוד ההרשמה הקליקו כאן