דף הבית אקדמיה אירוע פתיחת העונה

אירוע פתיחת העונה

לראשונה במועדון:
אירוע פתיחת העונה בהשתתפות שחקני המועדון הצעירים, שחקני החטיבות ושחקני ליגת העל...

ביום שישי בבוקר, סוכות 10.10.14 נערך במועדון האירוע לפתיחת העונה.

בחופשת סוכות התקיים אירוע פתיחת עונת הפעילות 2014/15 של מועדון הכדורעף הפועל כפר סבא.
ילדי האקדמיה לכדורעף של המועדון הגיעו לפעילות מיוחדת עם שחקני קבוצות ליגת העל של המועדון.
כולם יחד בצבע ירוק לקראת שנה מלאה בפעילות. ככה פותחים שנה.

זאת השנה הראשונה בה מתקיים האירוע הייחודי במועדון הכפר סבאי, שמטרתו לציין את פתיחת שנת הפעילות החדשה יחד כמועדון אחד גדול: הבוגרים והילדים. ביום שישי, 10/10/14, אולם בר לב התמלא בילדי היסודיים של המועדון עם הוריהם שישבו ביציע.
הילדים הנרגשים הגיעו בתלבושת הירוקה לקראת אירוע חווייתי עם כוכבי הקבוצות הבוגרות של המועדון מליגת העל. השחקנים הבוגרים יחד עם שחקני הנוער של המועדון הפעילו תחנות חווייתיות של כדורעף וספורט והילדים עברו ביניהם ונהנו מלימוד פרטי והכרות אישית עם מיטב השחקנים בארץ.

בכל תחנה הילדים תירגלו יסוד מעולם הכדורעף. הילדים למדו מסירת עלית עם מרכוס, המגיש הברזילאי, וגל לנדר, שחקנית ליגת העל הצעירה בת ה-17. ביצעו תרגילים על סולם הקואורדינציה עם סאטצו, השחקנית היפנית. עבדו על קבלת תחתית עם נסטיה, השחקנית הגבוהה ביותר במועדון.
שיחקו במשחקי יחידים עם גלית דבש וסבה פכרז, הקפטנים של המועדון. הנחיתו כדורים עם אמיר וינרסקי, הקבלן של הקבוצה. עשו תרגילים על חישוקים עם ליאור לוק, המצליב. רצו בתרגילי זריזות בקונוסים עם גיל ריב, מאמן הכושר של הבוגרים ומאמן קבוצת הנוער. סך הכל 10 תחנות שתכננו מאמני המועדון והפעילו כלל שחקני ליגת העל, המאמנים הבכירים של המועדון ובשיתוף עם שחקני הנוער והחטיבות.

לאחר פעילות התחנות השחקנים הצעירים התיישבו ביציע וצפו באימון ראווה של קבוצות הבוגרים של המועדון.
בתחילה התבצע טקס הצגת קבוצות הבוגרים מליגת העל. השחקנים עלו למגרש בזה אחר זה לקול מחיאות הכפיים של הילדים. לאחר מכן התחיל האימון עם קבוצת הנשים, מחזיקת גביע המדינה בכדורעף, שביצעה תרגילי הגנה עם מאמן הקבוצה חן הימלפרב. לסיום עלתה קבוצת הגברים, שביצעה תרגילי התקפה ומהלכים עם מאמן הקבוצה החדש, גל גלילי.